Adwokat Konrad Siekański
Kancelaria Adwokacka

tel. 606 151 422
k.siekanski@wp.pl

Adwokat Konrad Siekański
Założyciel Kancelarii i członek Krakowskiej Izby Adwokackiej

Adwokat Konrad Siekański - Założyciel Kancelarii i członek Krakowskiej Izby Adwokackiej

Urodzony w Radomiu. Ukończył z wynikiem bardzo dobrym studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku prawo stacjonarne zwieńczone pracą magisterską „Tak zwane kontratypy pozaustawowe”, napisaną i obronioną pod kierunkiem Prof. Dr Hab. Piotra Kardasa w Katedrze Prawa Karnego UJ, na ocenę bardzo dobrą.

W latach 2012-2015 odbył aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej, a następnie w roku 2015 z powodzeniem złożył egzamin adwokacki i został wpisany na listę adwokatów. W toku odbywania aplikacji zdobywał praktykę w dwóch krakowskich kancelariach adwokackich m.in. w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego występując przed sądami i urzędami, którą teraz wykorzystuje prowadząc własną kancelarię.

Prywatnie miłośnik dobrego kina i pasjonat nowych technologii.

W odpowiedzi na różnorodność stosunków prawnych, dążąc do zapewnienia swoim klientom wszechstronnej i profesjonalnej pomocy prawnej kancelaria współpracuje także z innymi adwokatami i radcami prawnymi będącymi specjalistami konkretnych gałęzi prawa.